עץ אבות הכישור 4 חולון

דקים – בנייה עיצוב ושיפוץ דק בפתח תקווה תל אביב והמרכז

בוא נבנה את החלום שלך.

אנו רוצים לדבר על הרעיונות שלך לדק המושלם. התקשרו או כתבו אלינו עוד היום לייעוץ בביתכם בחינם.

בוני דקים בתל אביב והמרכז

חברה מובילה לבניית דקים

"קשה לנצח כמה דברים מיושנים כמו אוויר צח ושמש."

זה נכון! שום דבר לא מנקה את הראש כמו לצאת החוצה לאוויר צח, שיחות מתחת לכוכבים או לשתות קפה בזמן שצופה בשמש עולה. הדקים מאפשרים לנו ליהנות מרגעים אלו המרעננים את נפשנו ורוחנו.

אנו גאים שיצרנו רגעים כאלה עבור לקוחותינו במרכז כבר למעלה מ -20 שנה. בעץ אבות אנו רוצים לעזור לכם בבניית מרחב המחיה החלומי שלכם!

חלק מהדרך בה אנו מודדים את הצלחתנו היא באיזו תדירות לקוחותינו מפנים אותנו לאחרים וכמה מעט יש לנו להוציא על שיווק. אנו משתדלים להיות בוני הדקים עליהם אתה מספר בגאווה לחבריך.

דק מקצועי

תוספות של  דק הן אחת הדרכים המשתלמות ביותר לשפר את ביתכם. זו גם דרך מצוינת להעלות את ערך הבית שלך מכיוון שבעלי בתים בדרך כלל רואים תשואה גדולה על השקעותיהם בבנייה. אך מעבר לשיקולים המעשיים הללו, בניית דק לבית תביא לכם שנים של רגעים יקרים שבילו בחוץ וליהנות ממזג האוויר החם במרכז.

עיצוב דק מותאם אישית

הרבה נכנס לעיצוב חבילה בהתאמה אישית. יש לקחת בחשבון הרבה דברים כמו הגינון הנוכחי והמבנה אליו מחברים את הדק. האם אנחנו רוצים את הדק במקום מוצל, או במקום שמקבל כמה שיותר שמש? האם יש צורך במעיקות בהתאמה אישית, או באמפ-אאוט למנגל או מה לגבי אזור בישול מקורה?

תיקון דק

דקים נחשפים בדרך כלל לאלמנטים הטבעיים 24/7. המשמעות היא שהם נוטים מאוד לבלאי הנלווה לחשיפה זו. למרבה המזל, אם אתה גר במרכז ומחפש חברה לתיקון דקים, עץ אבות מכסים אותך

שיפוץ דק

האם הדק הקיים שלך אינו ממלא את מלוא הפוטנציאל שלו? ראינו את זה הרבה פעמים בעבר. אתה רוכש בית עם דק קיים או הוספת דק בעצמך לפני שנים רבות וזה פשוט מרגיש חסר. אם זה המקרה, שיפוץ הדק עשוי להיות בדיוק הדבר שאתה צריך. עץ אבות יעזרו לכם לבחון מחדש, לא רק את ההיבטים האסתטיים של הדק שלכם, אלא גם את העניינים המעשיים שלו.

בניית פאטיו

הרבה אנשים משתמשים במונחים דק ופטיו בערבוביה, אך ישנם כמה הבדלים מרכזיים בין שני סוגי המבנים האלה שבוני הפטיו שאתם שוכרים צריכים לדעת. פטיו הוא חלל חיצוני המוצב ישירות על הקרקע העשוי להיות מחובר לבית ישירות או לבנות בנפרד.

בניין חדר מסך

כולם יודעים, מזג האוויר במרכז נהדר! אנשים נוהרים למרכז בגלל הטמפרטורות והחופים המדהימים בכל ימות השנה. אבל, בואו נהיה כנים, לטמפרטורות הטרופיות האלה יש מחיר: חרקים ויתושים מציקים. לא טוב! לכן עץ אבות הם גם בוני חדרי המסכים המועדפים במרכז.

בוני דקים לכל סוג של דק

הדקים מגיעים במגוון עצום של סגנונות וחומרים. ולכל פרויקט יש את הדרישות והצרכים המיוחדים לו. בנינו ידע עמוק על כל הגורמים הנכללים בכל פרויקט ובניית דק. לפעמים התקציב שלך יניע החלטות הנוגעות לחומרי בניין הדק המשמשים. פעמים אחרות כסף הוא לא אובייקט, אך עדיין יש לנו כמה שיקולי שטח שיכולים להגביל את היקף הפרויקט.

לא משנה מה הגורמים המשפיעים על מבנה הדק הספציפי שלך, אנו רותמים ניסיון של למעלה מ -20 שנה כדי למצוא את הדרכים היעילות ביותר להתאים אותם. באמת ראינו ועשינו הכל!

לכן, בין אם אתם מחפשים דק פלטפורמה בעל תחזוקה נמוכה העשוי מחומרי דק מרוכבים ודק יוקרתי רב-מפלסי לביתכם בן שלוש הקומות, או פרויקט שיפוץ או תיקון דק, עץ אבות יכולים לבצע את העבודה .

סוגי עבודות שאנו בונים

מרפסות פטיו

דקים מכוסים

דקים מרובי רמות

דקים בריכה

עוד הרבה!

חומרי דק בהם אנו משתמשים

עץ קשה טרופי (איפ (אגוז ברזילאי), קומארו, טייגרווד, טיק ברזילאי, גאראפה, מסאראנדובה)

חפיסות מורכבות (Trex, TimberTech, Fiberon, MoistureShield)

מרוכבים מצופים VC – (TimberTech, Azek, Trex, Fiberon, Zuri)

דק ארז ורדווד

ויותר…

בניין דקים במרכז עם אומנות איכותית ביותר

אנו יודעים שיש לך קבלני בניין אחרים, שתוכל לבחור מהם באזור המרכז. לכן אנו הופכים אומנות איכותית לסימן ההיכר של עבודתנו. אנו מאמינים שתשומת לב לפרטים ושירות לקוחות איכותי הם שמייחדים עסק מצליח מהמתחרים שלו. והשארנו שובל של לקוחות מאושרים בכל אזור המרכז שיכולים להעיד על איכות השירות שלנו.

צרכן מושכל הוא לקוח מאושר! זו הסיבה שאנחנו יושבים איתך ומראים לך דוגמאות של חומרי חיפוי שונים, החל מלחץ סטנדרטי וכלה ב- KDAT, ועד מרוכבים ועד אקזוטיים כמו Ipe ו- Tigerwood. נדון איתך בפירוט ביתרונות ובחסרונות של כל אחד מהם, כמו גם על הבדלי עלויות התחזוקה שלהם.

לדמיין כיצד ייראה המוצר המוגמר יכול להיות קשה, במיוחד אם זו תוספת הדק הראשונה בה היית מעורב. לכן אנו משרטטים את העבודה בפירוט כדי לוודא שכולם נמצאים באותו דף ושתוכלו לדעת בדיוק למה לצפות. שמענו סיפורי זוועה של קבלני בניית דקים אחרים במיאמי שלא מספקים קומפוזיציות חזותיות של הדק שנבנה וכתוצאה מכך אי שביעות רצון רבה מצד הלקוח כאשר הפרטים הולכים לאיבוד בתהליך המעבר מתכנון ליישום.

 

למה לבחור עץ אבות

צוות הבונים והאומנים שלנו מורשה, מבוטח ותמיד מעודכן לגבי מגמות, מוצרים, עיצובים וקודי הבנייה של מיאמי. אנו מציעים את כל האפשרויות המובילות בחומרי חיפוי החל מדקים חיפוי סטנדרטיים, KDAT וארז ועד דקים מרוכבים איכותיים ביותר מבית Azek, Timbertech ו- Trex. אנו גם נושאים את הפרקט הברזילאי האיכותי ביותר כמו איפ, טייגרווד, קומארו וגאראפה. אין בוני דקים אחרים במיאמי שיכולים לומר שהם מציעים את מגוון האפשרויות העצום שמציעים עץ אבות דקים.

אנו בונים עם רישיון מלא, מבוטחים ורשומים

נגרים אומנים ומומחים לעיצוב

מעל 20 שנות ניסיון בבניית דקים

רק החומרים האיכותיים ביותר בדק שלך

אנו לוקחים זמן להבין את הצרכים שלך

שאל שאלות, הציע רעיונות, אנו שמחים לדון בכל פירוט

אנו עובדים עם כל יצרני המוצרים המובילים כמו Azek, Rainwood, Trex, ChoiceDek ו- Armadillo

מימון זמין

הערכות ביתיות בחינם

אנו עומדים בהערכות תקציב וזמן!

המפקח שלך בשטח יהיה איש הקשר העיקרי שלך כדי לוודא שהפרויקט שלך בנוי לציפיות שלנו

ניקיון יומיומי, בלי בלגן שנשאר מאחור!

בדיקה מפורטת בסיום העבודה

אנו עובדים איתך בכל שלב

מפקח השטח שלך יהיה איש הקשר העיקרי שלך כדי לוודא שהפרויקט שלך בנוי לציפיות שלנו

ניקיון יומי, בלי בלגן שנשאר מאחור!

בדיקה מפורטת בסיום העבודה

אנו עובדים איתך בכל שלב