פרגולות מעץ בבאר שבע

פרגולות בדרום קאבר

אין כמו עיר מדבר ענקית ויפה כדי לשדרג בה את מראה הבתים הנהנים ממרחבים גדולים במיוחד. זוהי עיר שהאורבניות שלה כמעט אינה מורגשת בזכות הפריסה הרחב המאוד על פני שטחים פתוחים, ובגלל האופי המדברי שלה היא מצוינת לסגנון בנייה שעושה שימוש בחומרים טבעיים וחמים מאוד. יש מקומות כמו האוניברסיטה, או בית החולים, שבהם סגנון מעט הייטקי מודרני יתאים לייעוד המבנים. אבל יש להודות שבשאר חלקי העיר הסגנון הכפרי הפשוט והחם יתאים הרבה יותר לאופי ולאווירה של העיר, כמו גם לסביבה. אין הרי עיצוב פנים וארכיטקטורה מתאימה יותר למקום מאשר אלה שמשתלבים בנוף ולא מנסים להתנגד לו באלמנטים מסוימים. כך, תוכלו למצוא לא מעט בתים שמצליחים להשתלב בסביבה בעזרת פרגולות מעץ בבאר שבע שנראות מתאימות במיוחד לבתים אלה כאילו היו צריכים להיראות כך מאז ומעולם.

פרגולות עץ בבאר שבע על רקע המדבר

צבעוניות היא עניין יפה אבל יש משהו הרבה יותר שובה לב בעיצוב שמשתלב בצבעי הסביבה בגוונים החומים והחמים שלו. פרגולות יכולות להיבנות מכל מיני חומרים מבלי לוותר על הצבעוניות שלהם, כמובן. אולם כאשר משמשים בחומרי גלם שעשויים מעץ טבעי הצבעים היפים ביותר שלהם הם הטבעיים מבלי שינסו להסתיר אותם. באור השמש הישראלית העזה גם צריך לקחת בחשבון שכמעט כל חומר עלול לדהות מהר ואלא אם כן מתכוונים לתחזק ולשפץ ללא סוף, עדיף להשתמש בכמה שפחות חומרים שיש לחדש כל הזמן. כך, תמצאו פרגולות, דקים וגדרות שונות עשויים כולם מחומרים שהתחזוקה שלהם לא מחייבת השקעה מרובה. זה נכון אגב לכל מה שאנחנו מעצבים ומניחים בבית, משום שבמקרים כאלה זה צריך להיראות כמעט בלתי מתאמץ ולא מלאכותי מדי.

פרגולות עץ בבאר שבע כחלק מהטבע שלה

עיר חמה צריכה כמה שיורת הצללה בכל מקום. בנחה ובתקווה שבאר שבע מנסה להוסיף הצללה בכל המרחב הציבורי שלה, לא נורת אלא לדאוג למרחבים הפרטיים ולהוסיף פרגולות מעץ בבאר שבע בבתים הפרטיים. זוהי עיר שגם בקיץ וגם בחורף מזג האוויר שלה מאפשר להיות כמה שיותר בחוץ, משום שבערבים חלה ההקלה הגדולה. פרגולות עץ יוסיפו מעט קרירות ומשב רוח קליל ומעניין לכל בית בעיר המדבר המתפתחת הזאת. גם הפיכתה לעיר הייטק מודרנית לא ייקחו ממנה את המראה המיוחד שלה בכל מקרה, כך שבחירת התושבים במראה הכפרי הפסטורלי והנעים לעין הוא גם די פרקטי ונבון. כשבוחרים את הפרגולות מעץ מלא ואמיתי מוסיפים איכות לעיצוב.